Magento Developer

Реф. номер: 079

В категория: Backend Developer

STENIK е лидер в изработката на големи eCommerce проекти за локални компании като: Ozone.bg, Hippoland, Global Brands Store, Nedelya, Take a Cake, KFC, DragZone и много други.

Сигурността, която клиентите ни откриват в STENIK идва от от сигурността, която даваме на нашите служители. Отлично знаем, че НЕ искаш да бъдеш оставен като one-man-army да се бориш с проблемите. Затова те каним да се присъединиш към техническия ни директор Николай Димитров и екипа му от senior back-end devs и да вдигнеш левъла на твоето развитие. А в замяна на приноса ти, Stenik ще ти се отблагодари подобаващо!

В STENIK в работата ни по проекти залагаме основно на това те да бъдат изградени професионално, по всички препоръки и стандарти на модерното програмиране и в съответствие с добрите практики на използваната платформа. Разработваните проекти са предизвикателни и в разработката им залагаме на модерни технологии и използване на услуги от Amazon Web Services и Google Cloud Platform.

Процесът по работа включва:

* добре специфицирани задачи, детайлно описани в ticket система.

* унифицирани среди за разработка посредством Docker и Vagrant

* версиониране на кода посредством Git и Git Flow процеса на работа

* работа с модули с composer

* документиране на проекти и практики във вътрешна информационна система

* автоматизиране на процесите по deployment, staging, backup

* работа в екип и акцент върху личното развитие в професионален план

* употребата на широк спектър от технологии - Linux, Docker/Vagrant, PHP, MySQL, Jquery, Vue, Html, Css, Bootstrap, Apache, Nginx, Varnish, Cloudflare, Redis и други.

Основни задачи и отговорности:

* Участие при изграждането на уеб проектите на фирмата, базирани на системата Magento 1.9.x и Magento 2.2.x

* Създаване на чист код в съответствие с добрите практики и по стандартите

* Създаване на модули за Magento 2 както и поддръжката и доразработването на вече съществуващи такива

Изисквания:

* 1 година опит в разработването на уеб приложения

* Отлично познаване на PHP и OOP и опит с някой от следните PHP Frameworks - Zend, Symfony ver 2, 3 или 4, Laravel

* Добро познаване на MySQL. Опит с други бази данни е от плюс.

* Познания по следните технологии и услуги: REST/SOAP Webservices, Git vesion control, Memcached/Redis

* Познания по работата с Linux, SSH, composer

* Опит с Docker/Vagrant или някоя от cloud услугите на Google или Amazon са плюс

* Позитивен човек с мотивация и желание за научаване на нови неща

Какво предлагаме:

* Безсрочен трудов договор и стабилност за работната позиция

* Възнаграждение, което зависи от способностите и расте според желанието и приноса

* Ежегодни Коледни бонуси

* Допълнителен социален пакет - Допълнително здравно осигуряване / Мултиспорт карта / Ваучери за гориво

* Яки тийм билдинзи със здрава веселба

* Работа в екип. Внимание, помощ и насоки от опитни програмисти

* Професионално развитие и усъвършенстване, програма за самообучение, сертифициране по различни програми

* Работа на цял работен ден в офиса на STENIK, с опция за гъвкав старт и край на работния ден - можеш да ходиш на зъболекар, до общината, на спорт или да караш/взимаш детето от детската, както ти е удобно.

* Възможност за вземане на home office в определени дни

* Среда, в която можеш да бъдеш себе си и в която ще намериш нови истински приятели

* Задружен екип, който често обича да се весели по време и след работа

Ела в Stenik и вдигни левъла на твоето развитие! Разбери колко полезен може да бъдеш в разработването на едни от най-големите онлайн магазини, от които пазаруват твоите приятели и познати!

Как да кандидатстваш?
Изпрати:
*** актуално CV + снимка

Позицията е за град София!

Stenik те очаква!

Кандидатствайте за позицията