Стажант "Уеб дизайнер"

Реф. номер: 080

В категория: Уеб стажанти

Сега имаш възможност да се учиш и да работиш по дизайните и UX-а на следващите убийствени онлайн магазини в България – за клиенти като Ozone.bg, DragZone, Seven Seconds, Hippoland, Take a Cake, KFC и много други.

С нашия вдъхновяващ Design & UX тийм лидер имаме желание да присъединим към екипа ни Стажант Уеб дизайнер, който/която да въвлечем в приятната, забавна и много организирана работа в Stenik. Ако имаш желание да се развиваш в посока Уеб дизайн, но до този момент не ти е била предоставяна тази възможност - кандидатствай за Web стажант в STENIK!

Stenik е синоним за eCommerce в България и от 14 години не сме губили фокуса в уеб дизайна и изработката на онлайн магазини. Обожаваме това, което правим!
Стабилни и отговорни сме, а 80% от служителите ни са вече между 2 и 10 години във фирмата.

Изисквания към кандидатите:

* Умения със софтуер за създаване на дизайн на сайтове: Adobe Photoshop;
* Познания по XHTML&CSS;
* Ако си отварял Adobe Flash - още една зелена точка;
* Усещане и познания по шрифтове и цветове;
* Безпроблемно ползване на Facebook и други социални мрежи;
* Интерес към уеб дизайн блогове и сайтове за вдъхновение;
* Желание за развитие и принос към българската онлайн търговия и българския уеб бранш;
* Способност за работа в екип;
* Концентрация, хъс, позитивизъм. Желание да учиш нови неща;
* Комуникативност - с екипна и с клиенти.

Предимства могат да бъдат:

✓ Висше образование (завършено);
✓ eCommerce опит и UX познания в областта на дизайна и онлайн магазините;
✓ Лого дизайн умения;
✓ Английски език.

Stenik предлага и мотивира с:

✓ Трудов договор и прекрасен и много човечен мениджърски екип;
✓ Отлична заплата, съобразена с уменията и развитието;
✓ Отличен допълнителен социален пакет;
✓ Работно време пон.-пет. в офиса на фирмата, но съобразено с лични ангажименти и голяма доза гъвкавост;
✓ Опции за home office и повече дни платен годишен отпуск;
✓ Мега комфортна среда за работа с бърз компютър, IPS монитор и Razer слушалки за любимата ти музика;
✓ Mного разнообразни проекти за редица известни български компании;
✓ Ако си студент - гъвкаво работно време, защото за нас образованието е важно;
✓ Екип, който е сплотен и ще се радва да приеме новия член на STENIK.

Ние предлагаме:

* 1 до 6 месечен стаж, в който ще се запознаете изцяло с процеса на изработка, оптимизация и поддръжка на уеб сайт;
* Работно време, съобразено с лекции, упражнения и твоите хобита;
* Среда, в която можеш да бъдеш себе си;
* Възможност за професионална работна позиция в STENIK.

Задължения по време на стажа:

* Участие в процеса на дизайн на сайтове;
* Дизайн на банери;
* Участие в цялостния процес на разработка на уеб сайтове.

При стартиране на кампания за стажанти, позиция "Уеб дизайнер", ще се свържем лично с кандидатите, попълнили контактната форма. Не икономисвайте креативност.

STENIK ще очаква твоята кандидатура!

Кандидатствайте за позицията